Районні змагання з футзалу

Дата: 08.02.2019 15:42

8   лютого  в  спортивному  залі  Часовоярської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №17 відбувся районний етап обласних змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України», метою якого є підвищення масовості  дитячо-юнацького футзалу в країні, організація фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футзалом.

У змаганнях взяли участь 4 шкільні команди Бахмутського району: Світлодарського НВК, Іванівської ЗОШ, Часовоярської ЗОШ №15 та Часовоярської ЗОШ №17. Команди змагались у ході 6 ігор.

В ході напруженої спортивної боротьби переможцями змагань стала команда Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; ІІ місце здобули учні Часовоярської ЗОШ № 17; ІІІ місце посіла команда Світлодарського НВК.

Вітаємо команду Іванівської ЗОШ та бажаємо успіху на зональних обласних змаганнях!