В центрі обговорення постали нагальні питання життєдіяльності району

Дата: 11.12.2018 15:41

Фото без опису11 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. Як завжди, в центрі обговорення постали нагальні питання життєдіяльності району:

• виконання районного бюджету,
  • функціонування об’єктів соціальної сфери,
  • взаємодія з об’єднаними територіальними громадами і ефективне використання субвенцій,
  • надання соціальних послуг і забезпечення транспортного сполучення віддалених населених пунктів з містом Бахмут.

На постійному контролі у в.о. голови райдержадміністрації питання підготовки до відкриття молодіжного центру "Вітер змін" у
смт Миронівський та відділення денного перебування КУ «Бахмутський райтерцентр» у м. Світлодарськ.

Також на нараді обговорювались питання, пов’язані з проведенням у районі новорічних і різдвяних свят. Незабаром розпочнеться низка святкових заходів до дня Святого Миколая, Нового року та Різдва. До їх підготовки та проведення залучені відділ культури і туризму, відділ освіти, служба у справах дітей райдержадміністрації. Організатори свят прагнуть охопити якомога більше юних мешканців з населених пунктів на лінії зіткнення, а також дітей, які потребують соціальної підтримки.