Норвезька рада у справах біженців запроваджує в районі проект по відновленню пошкодженого житла

Дата: 23.01.2019 15:41

23 січня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками Норвезької ради у справах біженців. Обговорювали питання співпраці щодо відновлення житла на території району, яке зазнало пошкоджень внаслідок проведення бойових дій. Тетяна Іванівна розповіла про роботу, що проводиться за цим напрямком,  про організації, які надають допомогу у відновленні житлових будинків. Відтепер представники Норвезької ради у справах біженців будуть спілкуватися з керівництвом місцевих рад, зустрічатися з мешканцями, які потребують допомоги у відновленні пошкодженого житла.

Сподіваємось, що проект Норвезької ради у справах біженців по відновленню житла буде успішно втілений в нашому районі. До речі, в Луганський області цей проект вже реалізується, та є добрі результати.