Про роботу мобільного соціального офісу УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації

3 червня мобільний соціальний  офіс управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації провів виїзний прийом у Клинівській сільській раді, Луганській та Миронівській селищних  радах.

Під час прийому спеціалістами управління праці надавались консультації з питань призначення житлової субсидії та всіх видів державної соціальної допомоги. Спеціалісти відділу прийому громадян у с. Клинове прийняли від громадян 4 заяви щодо призначення житлової субсидії та заяву для призначення державної допомоги на дітей; в селищі Луганське – 5 заяв щодо призначення житлової субсидії.

Державним соціальним інспектором УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації проведено 25 обстежень матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб, які проживають у вищезазначених населених пунктах, і складені відповідні акти задля розгляду в подальшому питань щодо призначення їм соціальних виплат.