Успішний розвиток сільгосппідприємств – запорука добробуту людей та процвітання Бахмутського краю

Дата: 19.04.2019 15:39

19 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков разом з начальником управління агропромислового комплексу та розвитку сільських території райдержадміністрації Ольгою Геліч в рамках робочої поїздки по району відвідав приватну агрофірму «Колос» (керівник –  Олег Григорович Тищенко) і селянське фермерське господарство «Обрій» (керівник – Сергій Вікторович Бабенко), які розташовані на території села  Свято-Покровське Сіверської міської ОТГ. Дмитро Олександрович зустрівся з  керівниками та ознайомився з діяльністю сільськогосподарських підприємств, які спеціалізуються на вирощуванні зернових, технічних культур, оглянув поля, засіяні озиминою.

– Аграрний сектор є основною складовою економіки району. Райдержадміністрація завжди готова до співпраці з аграріями, оскільки  успішний розвиток сільськогосподарських підприємств – це запорука добробуту людей та процвітання Бахмутського краю, – підводячи підсумки робочої поїздки, зазначив  Дмитро Дресвянніков