На засіданні комісії для визначення розміру збитків власникам землі та користувачам на території Бахмутського району

23 травня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів засідання комісії для визначення розміру збитків власникам землі та користувачам на території Бахмутського району.

Члени комісії розглянули питання визначення розміру збитків на підставі звернення ДП «РУТЕКС КЕРАМ» ТОВ «РУТЕКС КЕРАМ».

За результатами розгляду та обговорення питання порядку денного, з метою прийняття об’єктивного рішення та дотримання вимог чинного законодавства вирішено наступне засідання комісії провести 30 травня цього року, запросивши на засідання представників ДП «Слов’янське лісове господарство» та Бахмутського управління ДФС у Донецькій області.