Службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації терміново вжиті заходи задля безпеки малолітніх дітей

Дата: 24.01.2019 15:34

23 січня службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції сектору ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції на території Бахмутського району відвідана сім’я, яка проживає на території Світлодарської міської ради та перебуває на обліку як така, в якій батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

За результатами рейду та на підставі рішення Комісії з питань захисту прав дітей Бахмутської райдержадміністрації, згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації чотири малолітні дитини терміново вилучені з родини та доставлені до КНП «БЛІЛ м. Бахмут» для медичного обстеження та лікування.

Службою у справах дітей відносно матері буде ініційовано питання щодо притягнення її до кримінальної відповідальності за злісне ухилення від виконання батьківських обов’язків, а також буде підготовлена позовна заява до суду щодо позбавлення її батьківських прав відносно чотирьох малолітніх дітей.