Вітання з Міжнародним днем захисту дітей від голови Бахмутської райдержадміністрації

Дорогі діти, шановні батьки!

Від щирого серця вітаю вас із теплим і радісним святом –

Міжнародним днем захисту дітей!

1 червня – це особливий день не лише для маленьких громадян  нашої держави, але й для всього суспільства: він нагадує нам про відповідальність за виховання та захист дітей – майбутнє нашої держави.

Найкраща нагорода для дорослих – усміхнені дитячі обличчя. Дуже хочеться, щоб наші діти зростали у мирі та злагоді, були оточені родинним теплом і турботою, адже саме для цього всі ми, дорослі, живемо та працюємо. Нехай з кожним днем примножуються на землі щедрість і милосердя  заради наших дітей, заради їх мирного та щасливого майбутнього.

Дорогі  діти! Ростіть здоровими, добрими, талановитими. Радуйте нас своїми успіхами та перемогами. Завжди вірте у власні сили, наповнюйте своє життя цікавими і добрими справами. Нехай здійснюються ваші заповітні мрії та задуми, відкриваються нові можливості на шляху самореалізації та творчого розвитку.

Всім батькам, кожній сім’ї я бажаю впевненості в завтрашньому дні, миру, добра та справжнього родинного щастя.

Голова Бахмутської

райдержадміністрації                                                                      Дмитро Дресвянніков