Дмитро Дресвянніков зустрівся з керівниками фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств району

Дата: 22.05.2019 15:23

22 травня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів зустріч з керівниками фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств й за участі заступника голови Бахмутської районної ради Степана Легуцького та голови Бахмутського райкому профспілок працівників агропромислового комплексу Лариси Шрамченко. Метою зустрічі було попереднє визначення місця проведення щорічного районного семінару «Про підготовку до збирання ранніх зернових культур «Жнива-2019».

Також учасники зустрічі обговорили питання виробничої діяльності підприємств агропромислового комплексу, перспективи створення в районі сільськогосподарчих обслуговуючих кооперативів. За підсумками обговорення начальнику управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій райдержадміністрації Ользі Геліч доручено вивчити питання щодо можливостей створення сільськогосподарчих обслуговуючих кооперативів. Керівникам фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств запропоновано на наступну зустріч, що відбудеться через два тижні, підготувати пропозиції щодо проведення районного семінару.