«Хай щастю дитини не буде кінця!»

Дата: 31.05.2019 15:23

Міжнародний день захисту дітей – щасливе та безтурботне свято. Сьогодні районний будинок культури гостинно зустрічав юних мешканців району та їх батьків. Вони стали учасниками яскравого та веселого свята «Хай щастю дитини не буде кінця».

Голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков привітав дітей зі святом і побажав їм бути здоровими, щасливими, розумними, жити в мирі, радості та бути впевненими у завтрашньому дні.

– А ми, дорослі, маємо захистити вас від життєвих негараздів, створити всі умови, щоб ви виросли  добрими, освіченими та порядними людьми, – наголосив Дмитро Олександрович.

Керівник району також відзначив освітян, які роблять вагомий внесок у національно-патріотичне виховання дітей, формування у підростаючого покоління високої громадянської свідомості. Подяки голови Бахмутської райдержадміністрації були вручені педагогу-організатору Луганської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ганні Миколаївні Вінокуровій, педагогу-організатору Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ганні Олегівні Басовій, заступнику директора з навчально-виховної роботи Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 Тетяні Миколаївні Федорець, методисту районного методичного кабінету відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації Людмилі Іванівні Щербак, педагогу-організатору Званівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторії Вікторівні Смолинській.

Творчий колектив Бахмутського районного будинку культури підготував для гостей цікаву музично-розважальну програму з веселими танцювальними конкурсами та іграми. Дітей розважали всім відомі казкові герої, клоуни Анфіска та Іриска.

Всім дітям надовго запам'ятається веселе свято у колі друзів з конкурсами, призами, танцями та піснями.