Лунає в тиші урочистій останній дзвоник…

Зранку 24 травня громада села Званівка зібралась на шкільному подвір’ї: у Званівській ЗОШ І-ІІІ ступенів свято останнього дзвоника. Радісні діти, схвильовані батьки та вчителі, почесні гості.

На шкільне свято завітав заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп, щоб привітати учнів, педагогічний колектив і батьків із закінченням навчального року. Побажав школярам веселих канікул, а одинадцятикласникам  –  успішно скласти ЗНО та вступити до обраних навчальних закладів. Заслужені нагороди отримали найкращі учні школи. Юрій Антонович урочисто вручив грамоти і грошові винагороди чотирьом учням, яких включено до банку даних обдарованих дітей та молоді Бахмутського району. Грамоти отримали учні-відмінники та активні учасники шкільних заходів. Багато теплих, задушевних слів і щирих побажань найкращого в житті було сказано на адресу дітей та вчителів.

Завершальним акордом свята лунає символічний останній дзвоник.