A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Інформаційний день у Бахмутській райдержадміністрації: про співпрацю з міжнародними організаціями

Дата: 27.03.2019 15:18
Кількість переглядів: 676

Фото без опису

27 березня в Бахмутській райдержадміністрації проведений інформаційний день, на якому були присутні місцеві голови, керівники підприємств, представники громадських об’єднань Бахмутського району.

З інформацією про електронну видачу ветеринарних документів виступив начальник Бахмутської районної державної лікарні ветеринарної медицини Євген Дегтярьов.

В.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анастасія Явтушенко проінформувала про співпрацю райдержадміністрації, місцевих рад з міжнародними організаціями в 2018 році. Доповідач наголосила, що співробітництво з міжнародними організаціями надає можливість за допомоги залучених коштів виконувати повноваження, визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Для ефективної співпраці з міжнародними організаціями, результативної участі в грантових проектах і програмах керівництво місцевих рад повинно мати достовірні дані щодо кількості населення певних категорій, чітко визначити проблемні питання на території відповідної місцевої ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора