Гордість Бахмутського району!

Дата: 26.03.2019 15:16

22-24 березня в м. Слов’янськ відбувся  чемпіонат  Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років (2004-2005р.н., 2006-2007р.н. і 2009-2010 р.н.).

Боротьба в усіх вікових групах була напружена та безкомпромісна, емоційність сутичок свідчила про те, яка нестримна жага рухає юними спортсменами до перемоги та бажання увійти до складу збірної команди області для участі в чемпіонаті України. Впевнений виступ вихованців КПНЗ «Обласна СДЮСШОР з видів боротьби» приніс заслужений результат.  Варто відзначити відділення дзюдо смт Миронівський (тренер-викладач Житюк Олександр Григорович).

Вітаємо  з вдалим виступом та перемогою:
I місцеРижкова Каміла (в/к 28кг),

Пітик Ліна (в/к 32кг),

Посидюк Милана (в/к +57кг).

II місце Літвінова Діана (в/к 48кг),

Рудь Роман (в/к 50кг),

Кучеров Максим (в/к 60кг),
Карнач Артем (в/к 66кг).

III місцеБаришко Веніамін (в/к25кг),

Вітченко Микола (в/к29кг),

Гринь Богдан (в/к 32кг),
Цурбильов Гліб (в/к 35кг),

Гусева Вікторія (в/к 44кг),

Донченко Анастасія (в/к 48кг).

V місце посіли –Липовий Ярослав (в/к 25кг),

Воронков Богдан (в/к 38кг),
Тєрєхов Дмитро (в/к 46кг),

Трохинін Богдан (в/к 73кг).

Вітаємо юних спортсменів-дзюдоїстів з вдалим виступом на чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків і дівчат віком до 16 років. Ми пишаємось вами!