Місія Ініціатива REACH в Україні для фахівців структурних підрозділів райдержадміністрації проводить тренінг з використання інформаційних технологій

Дата: 28.02.2019 15:12

З 27 лютого по 1 березня у малій залі засідань адміністративної будівлі Бахмутської РДА представники місії Ініціатива REACH в Україні для фахівців структурних підрозділів райдержадміністрації проводять тренінг з використання інформаційних технологій. Програма триденного тренінгу цікава та насичена, включає теоретичні та практичні сесії з питань мобільного збору даних, аналізу та візуалізації даних засобами Excel, створення карт засобами QGIS, вирішення проблем засобами управління інформацією та геоінформаційних систем тощо. В останній день навчання учасники тренінгу візьмуть участь у підсумковому тестуванні та отримають сертифікати. В подальшому набуті знання та навички вони зможуть застосувати в своїй професійній діяльності, пов’язаній з використанням інформаційних технологій.