День профілактики правопорушень

Дата: 28.02.2019 15:11

у ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей»

27 лютого на базі ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей» серед студентів проведена виїзна комплексна профілактично-просвітницька робота пересувного мобільного консультативного пункту служби у справах дітей райдержадміністрації «День профілактики» за участю інспекторів Бахмутського МРВ філії ДУ «ЦП» в Донецькій області та спеціалістів Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Виїзне засідання проходило у формі лекції, бесіди, надання консультативної індивідуальної, групової, інформаційної допомоги дітям з використанням буклетів, пам`яток, соціальних роликів за темами: профілактика правопорушень серед дітей, профілактика суїцидів в дитячому середовищі. Профілактичною роботою було охоплено близько 50 учнів навчального закладу.

Проведення таких комплексних профілактичних заходів серед неповнолітніх сприяє попередженню негативних проявів у дитячому середовищі, бездоглядності, впливає на формування правосвідомості студентів та їх батьків.