Свято для слухачів Університету третього віку та ветеранів м. Часів Яр

Дата: 16.01.2019 15:11

Фото без опису    15 січня в приміщенні міської бібліотеки м. Часів Яр працівники Комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр» разом з фахівцями бібліотеки провели фант-вечір «Збираємось швиденько – старий рік близенько». У святковій зустрічі взяли участь слухачі Університету третього віку та ветерани війни, праці Часовоярської міської ветеранської організації.

Зі словами вітання до присутніх звернулися директор КУ «Бахмутський райтерцентр»           Ісікова Н. М., завідувач міської бібліотеки м. Часів Яр Лосєва В.І. та голова ветеранської організації Яценко О.І. Працівники бібліотеки до уваги запрошених представили театралізовану виставу. Святкова зустріч проходила у дружньому колі з чаюванням та ласощами. Гарний настрій підтримав піснями ансамбль «Берегиня» Університету третього віку КУ «Бахмутський райтерцентр».