Бахмутська райдержадміністрація приділяє пильну увагу питанням соціального захисту мешканців Бахмутського району.

Дата: 11.04.2019 15:05

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за участі спеціалістів відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Бахмутської райдержадміністрації 10 квітня здійснено виїзний прийом мобільним соціальним офісом до Зайцівської та Новолуганської сільських рад Бахмутського району.

Працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювався прийом заяв та документів для призначення різних видів соціальних виплат, надання  державної соціальної допомоги, у тому числі документів для призначення допомоги на дітей з багатодітних родин, відповідно до вимог "Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 року № 250.

Також, під час прийому, спеціалістами управління праці та соціального захисту населення надавались консультації з питань призначення, виплати всіх видів державної соціальної допомоги та порядку призначення житлових субсидій. Для  сприяння та полегшення процедури оформлення виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, спеціалістами відділу у справах сім'ї, молоді та спорту надані інформаційно-консультаційні послуги щодо встановлення статусу багатодітної родини.

Державними соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації проведено 16 обстежень матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб за їх фактичним місцем проживання, а також здійснений контроль за діяльністю фізичних осіб, які надають соціальні послуги громадянам.