УПСЗН райдержадміністрації проводить консультативно-методичну роботу з представниками об’єднаних територіальних громад

Дата: 01.03.2019 15:05

На території Бахмутського району створені три об’єднані територіальні громади. Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації раз на тиждень проводиться консультативно-методична робота  з представниками об’єднаних територіальних громад.

28 лютого  уповноваженим представником з питань соціального захисту населення Сіверської міської ОТГ до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації передано на опрацювання 16 заяв від жителів громади для призначення різних видів соціальної допомоги, житлових субсидій.

Під час робочої зустрічі працівниками УПСЗН райдержадміністрації для представників ОТГ проводилось технічне навчання з питання нового механізму надання житлових субсидій відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329).