Навчання працівників апарату та структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 29.03.2019 15:02

29 березня керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Надія Тутова провела навчання працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади та забезпечення інформаційної безпеки в мережі Інтернет.

Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного забезпечення діяльності та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Любов Медведчук надала роз’яснення щодо Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 №180, та відповіла на питання присутніх.

Про забезпечення інформаційної безпеки в мережі Інтернет проінформував головний спеціаліст загального відділу райдержадміністрації Сергій Кірсанов.