23 червня – День державної служби України

Дата: 21.06.2019 15:01

Вітання з Днем державної служби України від голови Бахмутської райдержадміністрації

Шановні державні службовці!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні життєві проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи, творчого ставлення до справи. Висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо наших громадян, в ім’я зміцнення та процвітання нашого Бахмутського краю та єдиної України.

Шановні колеги! Нехай з вами завжди будуть мудрість, витримка і сила духу, такі необхідні в нашій роботі. Від щирого серця зичу всім вам світлих життєвих обріїв, миру, добра та родинного щастя.

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                        Дмитро Дресвянніков