В Опитненській школі проведена комплексна профілактично-просвітницька робота щодо попередження правопорушень серед дітей

Дата: 18.03.2019 14:54

15 березня на базі Опитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  серед учнів проведена комплексна профілактично-просвітницька робота пересувного мобільного консультативного пункту служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації «День профілактики» за участю старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, фахівця із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провідного фахівця з профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості, методиста відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації, інспекторів Бахмутського МРВ філії ДУ «ЦП» в Донецькій області, лікаря-нарколога диспансерного відділення № 2 КЛПУ «Міський наркологічний диспансер м. Слов`янськ».

Профілактично-просвітницька робота проводилась у формі лекції, бесіди, надання консультативної індивідуальної, групової, інформаційної допомоги дітям з використанням наочного матеріалу за темами: профілактика правопорушень серед дітей, попередження дій, що призводять до нещасних випадків, загибелі або травмування в умовах воєнного часу, профілактика насильства в сім’ї, а також профілактика шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин). Профілактичною роботою було охоплено близько 60 учнів навчального закладу.

Проведення таких комплексних профілактичних заходів серед неповнолітніх сприяє попередженню негативних проявів у дитячому середовищі, бездоглядності, позитивно впливає на формування правосвідомості дітей та їх батьків.