A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Апаратна нарада голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 16.04.2019 14:51
Кількість переглядів: 569

Фото без опису

16 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів і за участі керівників  Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції, Бахмутського відділу поліції, 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, Управління державної казначейської служби, Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Запрошені на нараду проінформували про стан справ у районі за основними напрямками діяльності. 

Одним із важливих показників роботи райдержадміністрації є результативність виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району. Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, звертаючись до керівників структурних підрозділів, підкреслила необхідність активізувати у другому кварталі роботу щодо виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік і своєчасного освоєння виділених коштів.

В ході наради начальники управлінь і відділів райдержадміністрації доповіли про проведену роботу за минулий тиждень і основні заходи, заплановані на поточний тиждень.

Пильну увагу Дмитро Олександрович приділяє питанням соціальної сфери. В.о. начальника УПСЗН райдержадміністрації Ольга Ямполець доповіла, що згідно з графіком проводиться фінансування всіх видів державної соціальної допомоги. Житлову субсидію в готівковій формі одержують 2061 сім’я за допомогою грошового переказу через внутрішньодержавну систему термінових переказів «Швидка копійка» в АТ «Ощадбанк» та 7920 сімей разом з пенсією через Пенсійний фонд України.  Протягом 8-15 квітня мобільний соціальний офіс УПСЗН райдержадміністрації провів виїзні прийоми в населених пунктах району, під час яких прийняті документи від 122 багатодітних сімей для призначення допомоги на дітей відповідно до вимог Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 року № 250.

Заклади та установи соціальної сфери в населених пунктах району працюють у штатному режимі. В освітніх закладах навчально-виховний процес проводиться згідно з планом роботи. Незабаром закінчується навчальний рік, розпочнуться літні канікули, тому вже зараз відділом освіти райдержадміністрації спільно з навчальними закладами розпочинається підготовча робота до відкриття пришкільних таборів.

Цього тижня в культурному житті району відбудеться важлива подія: 19 квітня у Бахмутському районному будинку культури проходитиме районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Засвіти свою зорю».

За результатами розгляду нагальних питань життєдіяльності району керівникам структурних підрозділів надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора