Дмитро Дресвянніков відвідав сироварню успішного берестівського «куркуля»

Дата: 21.06.2019 14:49

21 червня під час робочої поїздки по району голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков разом з керівником апарату райдержадміністрації Надією Тутовою та начальником управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Ольгою Геліч відвідали сироварню Віталія Колісніченка «Берестівські сири» в с. Берестове Соледарської міської ОТГ.

Віталій Олександрович Колісніченко – один із переможців обласного конкурсу «Український донецький куркуль». Він відвідав сироварні Західної України, Прибалтики, ознайомився з досвідом ведення справи, а потім відкрив власну сироварню в рідному селі.

Господар сироварні показав Дмитру Олександровичу виробничі приміщення, ознайомив з технологією виробництва м’яких і твердих сирів. Слід зазначити, що Віталій Колісніченко виробляє сири з власної продукції, оскільки також займається розведенням великої рогатої худоби. В планах у підприємця розширення виробництва та налагодження ринку збуту.