A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань надання державної соціальної допомоги

Дата: 06.03.2019 14:48
Кількість переглядів: 644

Фото без опису

6 березня під керівництвом першого заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшли чергові засідання  районних комісій з питань надання державної соціальної допомоги. Щотижня члени комісій розглядають заяви людей, які звернулись до райдержадміністрації по допомогу. Прагнучи їм допомогти, разом з тим члени комісій в кожному окремому випадку ретельно вивчають надані документи з метою прийняття об’єктивних рішень і недопущення порушень чинного законодавства.

Цього разу члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 12 заяв і прийняли рішення  про призначення державної допомоги 9 малозабезпеченим сім’ям. Трьом заявникам відмовлено у надання соціальної допомоги у зв’язку з тим,  що працездатні члени їх родин не працюють і не використовують можливості для покращення свого матеріального становища, передбачені законодавством України.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 40 заяв, з них 39 стосуються призначення житлової субсидії та одна заява про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. За результатами розгляду документів 9 заявникам на підставі діючого законодавства відмовлено у призначенні житлової субсидії. Інші заяви задоволені.

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 138 заяв. Стосовно 136 заяв складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат. Двом ВПО відмовлено, оскільки в ході перевірки відомостей, викладених у їх заявах, не було підтверджено фактичне проживання цих громадян на території району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора