A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратній нараді обговорили нагальні питання соціальної сфери району та підготовку до святкування Дня Європи

Дата: 23.04.2019 14:43
Кількість переглядів: 565

Фото без опису

23 квітня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій були розглянуті питання поточної роботи управлінь і відділів, Комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр».

Пильну увагу Тетяна Іванівна приділила питанню реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, координації роботи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та інших задіяних структур з метою дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Мова також велась про стан реалізації заходів і проектів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік. Тетяна Іванівна звернула увагу керівників управлінь і відділів на необхідність чіткого дотримання вимог чинного законодавства в ході проведення тендерних процедур, закупівель, роботи з підрядниками задля ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і недопущення правопорушень.

На нараді обговорили організаційні питання підготовки до участі делегації Бахмутського району в обласному заході до Дня Європи, що проходитиме 18 травня в м. Бахмут. У цьому році наш район представлятиме Болгарію, її культуру, традиції та національну кухню.

За підсумками проведення апаратної наради керівникам структурних підрозділів надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора