4 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів робочу зустріч з представниками Данської Ради у справах біженців.

Обговорювались шляхи співпраці з питань надання допомоги дорослому населенню та дітям, які постраждали від мін і вибуховонебезпечних предметів внаслідок збройного конфлікту на Сході України. Данською Радою у справах біженців проводиться робота щодо створення програм комплексної допомоги таким громадянам.

За результатами проведеної зустрічі досягнута домовленість про співробітництво з вищезазначеного питання. З метою налагодження співпраці в населених пунктах району до відома місцевих голів буде доведена інформація про цей напрямок діяльності Данської Ради у справах біженців, надані контакти для встановлення комунікаційних зв’язків.