Голова Бахмутської райдержадміністрації взяв участь у пленарному засіданні позачергової 34 сесії Бахмутської районної ради.

Дата: 21.02.2019 14:42

21 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков взяв участь у пленарному засіданні позачергової 34 сесії Бахмутської районної ради. Серед питань, що були розглянуті, –  виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району за 2018 рік, Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Бахмутському районі на 2017-2018 роки та районного бюджету за 2018 рік, хід виконання районної комплексної програми соціального захисту пільгових категорій населення на 2017-2019 роки.

З урахуванням зауважень і доповнень на сесії була затверджена Програма економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки, а також внесені зміни та доповнення до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 7/33-588 «Про районний бюджет на 2019 рік».

На завершення пленарного засідання до депутатського корпусу звернувся голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков, який висловив вдячність депутатам за співпрацю та сподівання, що в подальшому досвід проведення спільних робочих нарад з обговоренням нагальних потреб життєдіяльності району дозволить виробити систему прийняття конструктивних рішень зі складних питань.