Норвезька рада у справах біженців запроваджує в районі проект з розвитку потенціалу сільських організацій

Дата: 12.03.2019 14:42

Бахмутьска райдержадміністрація має позитивний досвід співпраці з Норвезькою радою у справах біженців з питань розвитку в районі підприємництва та самозайнятості, підтримки малих сільськогосподарських виробників і мікробізнесу.

12 березня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками Норвезької ради у справах біженців. Обговорювались питання, що стосуються запровадження в  районі проекту з розвитку потенціалу сільських організацій. В рамках реалізації проекту відбудуться тренінги, участь у яких зможуть узяти сільськогосподарські кооперативи, асоціації та ініціативні групи громадян. Набуті знання допоможуть учасникам тренінгів розробити стратегію розвитку організації, збільшити обсяги виробництва та підвищити якість товарів.