Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Робоча поїздка Дмитра Дресвяннікова до СФГ «Артеміда»

Переглядів: 190

23 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков разом з начальником управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій райдержадміністрації Ольгою Геліч у рамках робочої поїздки по району відвідав селянське фермерське господарство «Артеміда», що розташоване на території Покровської сільської ради.

         В.о. голови СФГ «Артеміда» Володимир Пакеж ознайомив Дмитра Олександровича з основною діяльністю господарства, яке спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур. Керівник району оглянув поля, де зеленіють сходи озимої пшениці. Наразі в господарстві закінчуються підготовчі роботи до посіву соняшника.

Під час зустрічі обговорювались питання господарської діяльності та кадрова політика керівництва підприємства, яка спрямована до залучення молодих спеціалістів. Володимир Пакеж також зазначив, що СФГ «Артеміда» не тримається осторонь від життя громади, активно співпрацює з Покровською сільською радою, бере участь у вирішенні соціальних питань, не забуває про ветеранів.

Останнім часом Дмитро Дресвянніков відвідав декілька сільськогосподарських підприємств, спілкувався з їх керівниками не лише з метою ознайомлення: це допомагає вивчити стан справ у агропромисловому комплексі району в цілому, визначити нагальні потреби господарств, проблемні питання та шляхи їх вирішення.« повернутися до списку новин