A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Бахмутському районі відбувся пленум районної ради ветеранів

Дата: 19.04.2019 14:31
Кількість переглядів: 563

19 квітня під головуванням Людмили Соколко, яка очолює Бахмутську організацію ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку, відбувся пленум районної ради ветеранів.

Обговорювали питання стосовно проведення звітів і виборів у районній та первинних організаціях ветеранів, скликання чергової ІХ конференції районної організації ветеранів.

Актуальними залишаються питання соціального захисту ветеранів.

В.о. начальника УПСЗН райдержадміністрації Ольги Ямполець розповіла про роботу, що проводиться в районі за цим напрямком. Із зацікавленістю присутні заслухали інформацію про грошові виплати до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та надання матеріальної допомоги інвалідам війни, призначення житлової субсидії населенню на літній період.

За підсумками обговорення питань порядку денного прийнята постанова пленуму про проведення звітів і виборів у ветеранських організаціях Бахмутського району.

Ветеранським організаціям також  рекомендовано взяти участь у меморіальних і урочистих заходах, які проходитимуть у населених пунктах району з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора