Про роботу мобільного соціального офісу УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації

24 червня мобільний соціальний офіс управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації здійснив виїзд до Миронівської селищної ради.

Під час прийому спеціалістами управління праці надавались консультації з питань, що стосуються порядку призначення житлової субсидії, призначення та виплати всіх видів державної соціальної допомоги. Спеціалістами відділу прийому громадян було прийнято 9 заяв від жителів  смт. Миронівський для призначення житлової субсидії.

Державним соціальним інспектором управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації проведено 9 обстежень  матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб за їх фактичним місцем проживанням і складені відповідні акти.