Новий погляд на творчість В.М.Гаршина

Дата: 18.02.2019 14:25

15 лютого в Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулися щорічні Гаршинські літературно-педагогічні читання, метою яких є вивчення і популяризація творчості видатного письменника-земляка.

На читаннях, окрім творчих колективів майже з усіх шкіл району, були присутні гості: Білицький Олександр Олександрович, голова Званівської сільської ОТГ,  Журавльов Андрій Володимирович, керівник ФГ «Журавушка - 2006», депутат Бахмутської районної ради.

Ведуча Гаршинських читань Лукашевська Олена Володимирівна запропонувала дослідити та творчо осмислити через літературну призму такі поняття  як мрія, сім’я, щастя, кохання, повага.

Осягати феномен творчої спадщини В.М.Гаршина було цікаво завдяки інсценізаціям, замальовкам, хореографічним виступам учнів шкіл зі всіх куточків Бахмутського району.

Кожен з присутніх на Гаршинських літературно-педагогічних читаннях відкрив для себе щось нове, дехто зовсім по-іншому подивився на  добре відомі твори, але всі залишилися задоволеними та з нетерпінням чекають наступної зустрічі.