В Опитненській школі відкрито виставку документів «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять»

Дата: 18.02.2019 14:23

15 лютого до 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан архівним відділом Бахмутської райдержадміністрації для учнів Опитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено виставку документів «Афганістан: подвиг, біль, пам'ять».

У виставці були використані документи з колекції, присвяченої 20-річчю виведення військ з Афганістану, та буклет, який був підготовлений та надрукований Новолуганською сільською радою до 25-ї річниці виведення військ з Афганістану. В експозиції були представлені листи, фотографії, спогади, список загиблих в Афганістані мешканців району, а також стаття  «Так начиналась та странная война» для книги «Неизвестные войны». Автор статті – Жолус Віталій Данилович,колишній головний лікар Іванівської (колишньої Красненської) амбулаторії, який з грудня 1979 по грудень 1982 року був головним лікарем в посольстві СРСР в Афганістані.