Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 17.05.2019 14:21

17 травня голова Бахмутської райдержадміністрації  Дмитро Дресвянніков провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.  Згідно з порядком денним розглянуті наступні питання:

- стан заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Бахмутського району;

- стан заборгованості зі сплати обов'язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) в Бахмутському районі;

- нарахування страхувальниками заробітної плати менше розміру, встановленого законодавством, і дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Головними доповідачами з вищезазначених питань  були в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лілія Іощенко, заступник начальника фінансово-економічного відділу Бахмутсько-Лиманського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталя Гривко та заступник начальника – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Донецькій області Сергій Клюєв.

За результатами обговорення питань комісією прийняті рішення:

- тримати на постійному контролі питання щодо заборгованості із виплати заробітної плати, ЄСВ та нарахування заробітної плати менше розміру, встановленого законодавством;

- керівнику підприємства-боржника із виплати заробітної не допускати зростання заборгованості із заробітної плати та погасити існуючу заборгованість із виплати заробітної плати, усі наявні кошти спрямовувати на погашення заборгованості із виплати заробітної плати;

- Бахмутському управлінню ГУ ДФС у Донецькій області продовжити позовну роботу щодо стягнення боргів зі сплати ЄСВ та звернутись до Бахмутського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Донецькій області щодо обмеження виїзду осіб-боржників зі сплати ЄСВ за межі країни.