Про роботу комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті

Дата: 02.07.2019 14:18

2 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

У ході роботи члени комісії розглянули питання укладення договору для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців району та виконання протокольного рішення від 12.06.2019 № 6 стосовно порушення перевізниками права на пільговий проїзд у пасажирському транспорті загального користування на приміських маршрутах району.

З метою реалізації заходів Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік комісією вирішено: управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації укласти договір про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців району в межах помісячного плану асигнувань (з урахуванням змін) на липень 2019 року з ТОВ «Автотранспортне підприємство 11406» та ТОВ ТП «Моноліт-Логістік ЛТД».

Також комісією було вирішено продовжити моніторинг ситуації стосовно порушення перевізниками права на пільговий проїзд у пасажирському транспорті загального користування на приміських маршрутах Бахмутського району та дотримання перевізниками вимог діючого законодавства при перевезенні громадян пільгової категорії (зокрема пенсіонерів за віком) автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах району.