В районі триває Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Дата: 23.04.2019 14:17

З 1 по 30 квітня традиційно, починаючи з 2007 року, в містах, районах і об’єднаних територіальних громадах триває Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Його метою є підготовка спортивної бази до весняно-літнього періоду, приведення в належний стан спортивних майданчиків.

Участь у заходах беруть різні верстви населення, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації всіх форм власності.

Мешканці Бахмутського району також беруть активну участь у заходах з упорядження об’єктів спортивної бази. Найбільшу активність виявили трудові колективи та учні навчальних закладів.

Запрошуємо жителів нашого району, всіх, хто небайдужий до здорового способу життя та спорту, долучитись до облаштування спортивних майданчиків. Усі разом власноруч створимо умови для щоденних занять фізичною культурою та спортом у містах і селах Бахмутського району.