A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Робоча нарада голови Бахмутської райдержадміністрації Дмитра Дресвяннікова

Дата: 05.04.2019 14:16
Кількість переглядів: 580

Фото без опису

З метою стимулювання професійного зростання, зацікавленості в підвищенні результативності праці, покращення організації якості підготовки, проведення збирання врожаю ранніх зернових культур та розвитку сільських територій, 5 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів робочу нараду.

 У нараді  взяли участь заступник голови Бахмутської райдержадміністрації, начальник управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Бахмутської райдержадміністрації, голова районного комітету профспілок АПК, голова Асоціації фермерських господарств та керівники сільськогосподарських підприємств Бахмутського району.

На порядку денному було обговорено проект Положення про умови районного змагання зі збирання врожаю ранніх зернових культур  у Бахмутському районі в 2019 році.

За результатами наради внесені зміни, доповнення до проекту Положення та розглянуто пропозиції щодо проведення районного семінару-наради зі збирання врожаю ранніх зернових культур.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора