Бахмутська районна
державна адміністрація

В Бахмутській райдержадміністрації разом з депутатами районної ради обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік

12 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів нараду щодо обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік.

У нараді взяли  участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, депутати Бахмутської районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

За результатами обговорення розділів Програми будуть враховані зауваження та внесені відповідні зміни щодо запланованих заходів і їх фінансування задля подальшого розгляду проекту Програми на засіданнях депутатських комісій та на сесії Бахмутської районної ради.