На засіданні комісії розглянули питання щодо проведення безоплатного капітального ремонту житла ветерана війни

Дата: 04.02.2019 14:04

4 лютого перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з вирішення питань щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу. Члени комісії розглянули заяву учасника війни, інваліда І групи 1926 року народження, який мешкає в м. Світлодарськ. За результатами розгляду та обговорення питання вирішено провести комісійне обстеження житла заявника у його присутності задля визначення переліку основних робіт, які виконуються під час проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків, і складання дефектного акту. Також згідно з протоколом засідання комісії Світлодарська міська рада повинна сприяти у проведенні комісійного обстеження житла заявника і надати інформацію про вжиті заходи щодо проведення капітального ремонту житла ветерана війни відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування».