Апаратна нарада заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Юрія Конопа

Дата: 03.05.2019 14:04

3 травня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів апаратну нараду з керівниками профільних структурних підрозділів.

Пильну увагу Юрій Антонович приділив розгляду питань, що стосуються роботи зі зверненнями громадян щодо екології, роботи комунальних підприємств, надання житлово-комунальних послуг. Керівник акцентував увагу присутніх на оперативному  реагуванні, ретельному вивченні порушених питань і своєчасному наданні відповідей на звернення та запити.

Також обговорювалось надання структурними підрозділами пропозицій щодо збільшення кількості видів адмінпослуг, які надаються населенню Центром надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації.

В ході наради розглядались питання поточної роботи структурних підрозділів, основні заплановані заходи на наступний тиждень.