22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації до жителів Бахмутського району з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні жителі Бахмутського району!

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми  вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

Дорогі земляки! Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання  перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.

Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

Честь і слава героям!

Вічна пам’ять загиблим!

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                           Дмитро Дресвянніков