A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань надання державної соціальної допомоги

Дата: 27.02.2019 13:54
Кількість переглядів: 634

Фото без опису

27 лютого перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення: пенсіонерів, малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів. Тетяна Іванівна підкреслила, що члени комісій ретельно вивчають надані документи, уважно розглядають кожний окремий випадок, аналізують кожну життєву ситуацію, і, якщо є можливість допомогти людям, у відповідності до діючого законодавства приймають рішення на користь заявників.

Члени комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянули 32 заяви про призначення житлової субсидії та заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг. Більшість заяв за результатами розгляду були задоволені. На підставі діючого законодавства 9 заявникам відмовлено у призначенні субсидії, оскільки працездатні члени родин не працюють і не мають доходів. 
На розгляд комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям цього разу надійшло 5 заяв. За результатами розгляду документів 4 родинам буде призначена державна допомога. За однією заявою прийнято рішення про відмову, оскільки працездатні члени родини не працюють і не використовують можливості, передбачені законодавством, для покращення свого матеріального стану. 

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуті 203 заяви. Стосовно 190 заяв складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат. 

13 заявникам відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора