Нарада з питань обстеження гідротехнічних споруд

Дата: 19.06.2019 13:54

19 червня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів робочу нараду з питань організації обстеження гідротехнічних споруд (ГТС) на території Бахмутського району, визначення їх балансової належності та залишкової вартості.

У нараді взяли участь в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Ярослав Фірсов, начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації Лілія Строєнко, місцеві голови.

Лілія Строєнко ознайомила присутніх із порядком реєстрації нерухомого майна, а саме гідротехнічних споруд.  Запрошені місцеві голови мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на актуальні питання.

За результатами наради місцевим головам доручено щокварталу надавати до райдержадміністрації інформацію про проведені та заплановані заходи щодо прийняття на баланс безхазяйних ГТС.