На сторожі прав й інтересів дітей

Дата: 23.01.2019 13:48

23 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Членами комісії розглянуто досить широке коло питань: про влаштування малолітньої дитини до державного закладу на повне державне утримання, встановлення опіки над  малолітньою дитиною та призначення опікуна, надання 10 малолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про стан роботи суб’єктів соціальної роботи з сім`єю, яка проживає в м. Світлодарськ.

Також були розглянуті майнові питання стосовно нерухомості з урахуванням інтересів дітей.

Члени комісії розуміють, що від їх рішення залежить майбутнє дітей, тому засіданню передувала робота з ретельного вивчення документів, ситуацій, в якій опинились діти. За результатами розгляду питань порядку денного комісія прийняла рішення,  враховуючи інтереси малолітніх дітей і неповнолітніх, насамперед піклуючись про їхню безпеку і соціальний захист.