Розпочата робота з підготовки до святкування Дня Європи

Дата: 09.04.2019 13:43

З метою належної підготовки до обласного заходу з нагоди відзначення Дня Європи в Донецькій області в 2019 році 9 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання організаційного комітету з питань підготовки до цього заходу.

У нараді взяли участь перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання обговорили організаційні питання щодо складу делегації,  оформлення намету для тематичної презентації країни ЄС - Болгарії, яку у цьому році буде представляти Бахмутський район, підготовки болгарських національних костюмів для учасників концертної та карнавальної програм, кулінарної частини свята.

За результатами обговорення  керівництвом райдержадміністрації надані робочі доручення керівникам структурних підрозділів та КЗ «Бахмутський районний будинок культури» с.Опитне.