ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ І КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ! ГРАНТИ ДЛЯ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 05.03.2019 10:35

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) – незалежна, нейтральна та неупереджена гуманітарна організація, основна мета якої – захищати життя та гідність людей, постраждалих у результаті конфлікту.
МКЧХ починає реалізацію проектів, направлених на відновлення малих та середніх підприємств, постраждалих у результаті конфлікту, шляхом надання грантів для створення додаткових робочих місць.

Де?
Розглядається ведення комерційної діяльності в одному з районів Донецької області: Бахмутський або Ясиноватський.

Коли?
13 березня 2019 року о 10.00 за адресою: м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, 33, адміністративна будівля Бахмутської райдержадміністрації.

Хто має змогу подати заявку на отримання гранту?
Підприємці/підприємства, які б хотіли відновити або розширити свою діяльність.

Як це працює?
1. Реєстрація кандидатів для участі в інформаційній зустрічі за номером телефону гарячої лінії 0 800 300 115.
2. Участь в інформаційній зустрічі, організованій МКЧХ.
3. Участь у бізнес-тренінгу, організованому МКЧХ.
4. Заповнення форми-заявки та бізнес-плану.
5. Власний внесок до реалізації проекту.

Критерії:
 - бізнес-ідея повинна бути актуальна та здійсненна;
 - діяльність постраждала в результаті конфлікту;
 - готовність вести бізнес в одному з перелічених районів;
 - готовність створити від 4 до 10 нових робочих місць;
 - високий рівень мотивації, досвід та відповідні навички.

Ідеї, які мають інноваційний характер та/або здатні позитивно впливати на життя в населеному пункті, вітаються.
Волонтери, представники адміністрацій не несуть відповідальність за реалізацію Програми, а також не впливають на процес відбору учасників.

Для реєстрації участі в інформаційній зустрічі або у випадку виникнення питань телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію МКЧХ: 0-800-300-115, Пн-Пт з 09-00 до 18-00.