A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Апаратна нарада голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 02.04.2019 13:37
Кількість переглядів: 1088

Фото без опису

02 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів і за участі керівників  Бахмутської об’єднаної державної податкової інспекції, Бахмутського відділу поліції, 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, Управління державної казначейської служби.

Запрошені проінформували про стан справ за основними напрямками роботи, а також були обговорені питання, вирішення яких потребує взаємодії з райдержадміністрацією.

Начальники управлінь і відділів райдержадміністрації доповіли  про виконання раніше наданих доручень, проведену роботу за минулий період.

В ході наради були розглянуті важливі питання життєдіяльності району, функціонування освітніх і медичних закладів, надання соціальних послуг населенню. 

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Віктора Грека, в загальноосвітніх навчальних закладах району почались весняні канікули, у зв’язку з чим прийнято рішення про закінчення опалювального сезону в цих закладах.

В полі зору Дмитра Олександровича постійно перебувають питання соціального захисту населення.  В.о. начальника УПСЗН райдержадміністрації Лілія Іощенко доповіла про проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо додаткового виду соціальних виплат – допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, і про роботу мобільного соціального офісу.

Також на нараді мова йшла про культурне життя району. Наразі в закладах культури триває підготовка до проведення традиційного районного фестивалю «Засвіти свою зорю».

За результатами розгляду питань, що стосуються всіх сфер  життєдіяльності району, керівникам структурних підрозділів надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора