На робочій нараді розглянули питання реорганізації медичних закладів другого рівня

Дата: 28.05.2019 13:26

28 травня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду за участі головних лікарів Світлодарської, Часовоярської та Сіверської міських лікарень, представників комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської ради», керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В центрі обговорення постало питання реорганізації вищезазначених медичних закладів другого рівня, а саме – перетворення їх на комунальні некомерційні підприємства. Тетяна Іванівна роз’яснила алгоритм проведення оцінки майна лікувальних закладів: від збору пропозицій до перевірки документів щодо установ і організацій, які мають ліценцію на виконання  оцінки майна.

Тетяна Іванівна доручила керівництву Світлодарської, Часовоярської та Сіверської міських лікарень провести моніторинг відповідних організацій, підготувати попередній кошторис проведення оцінки майна та винести на розгляд депутатів Бахмутської райради пропозиції щодо включення до Програми економічного і соціального  розвитку Бахмутського району на 2019 рік заходів із проведення оцінки майна лікувальних закладів, виділення коштів на їх реалізацію та внесення відповідних змін до рішення районної ради про районний бюджет на 2019 рік.

Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Любові Бондаренко запропоновано звернутись до голови райдержадміністрації з пропозицією перенести проведення засідання колегії райдержадміністрації на початок липня, щоб затвердити звіт про виконання бюджету району за шість місяців поточного року та розпочати роботу з урахуванням внесених змін до бюджету району на 2019 рік.