Бахмутська районна
державна адміністрація

Вітання з Днем житлово-комунального господарства і побутового обслуговування від голови Бахмутської райдержадміністрації

Шановні працівники житлово-комунального господарства

і побутового обслуговування!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця надзвичайно потрібна людям: ви забезпечуєте комфортні умови для проживання в наших містах і селах, вдень і вночі підтримуєте роботу всіх систем життєзабезпечення Бахмутського району. Саме ви відповідаєте за тепло і затишок в наших оселях, чистоту і озеленення вулиць, надання доступних і якісних побутових послуг населенню.

Шановні працівники галузі, дякую вам за відданість обраній справі та високий професіоналізм. З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, добра, родинного щастя та достатку. Нехай здійснюються ваші життєві плани, заповітні мрії та сподівання!

З повагою,

Голова Бахмутської  райдержадміністрації                                            Д. Дресвянніков