Вдячність за чуйне ставлення до людей та допомогу

Дата: 28.05.2019 13:17

До Бахмутської райдержадміністрації надійшов лист від Н.В. Васюкової, інваліда ІІ групи, яка проживає в м. Часів Яр. Літня жінка неодноразово з різних питань зверталась по допомогу до райдержадміністрації, комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр» і завжди знаходила порозуміння та підтримку.

У своєму листі Надія Володимирівна висловлює щиру вдячність першому заступнику голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяні Єрохіній за її чуйне ставлення до людей, вміння вислухати та допомогти у вирішенні життєво важливих питань.

Теплі слова подяки мешканка Часів Яра адресує директору КУ «Бахмутський райтерцентр» Ганні Степановій та колективу установи за сумлінне виконання службових обов’язків, доброзичливість, увагу до кожного, хто до них звертається по допомогу. Завдяки їм одинокі, хворі літні  люди не почувають себе самотніми.

– Нехай всіх вас береже Господь Бог і благословляє ваші добрі справи, – такими словами завершується лист Надії Васюкової.